Konsorcjum w składzie: Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie ogłasza konkurs na prace badawczo- rozwojowe podnoszące poziom gotowości wdrożeniowej – TRL (Technology Readiness Level).

Zadaniem projektu jest aktywne wspieranie procesu zarządzania wynikami badań naukowych i prac rozwojowych, ale przede wszystkim wspomaganie procesu komercjalizacji na uczelniach

W związku z realizacją projektu chcieliśmy zainteresować i zaprosić naukowców UŁ do skorzystania z różnych form wsparcia jakie oferujemy w ramach projektu Inkubator Innowacyjności 2.0.

Jedną z form wsparcia w ramach Konkursu jest możliwość dofinansowania prac przedwdrożeniowych, w tym dodatkowych testów laboratoryjnych lub dostosowania wynalazku do potrzeb zainteresowanego nabywcy. Zespół badawczy może uzyskać wsparcie finansowe na przeprowadzenie niezbędnych badań przedwdrożeniowych. O przyznaniu dofinansowania decyduje opinia Komitetu Inwestycyjnego powołanej przez Konsorcjum.

Nabór wniosków do Konkursu odbywa się w trybie ciągłym do 10 czerwca 2019 roku. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją konkursu.

Zapraszamy do współpracy

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu

ctt@uni.lodz.pl

Adam Kaźmierczak

adam.kazmierczak@uni.lodz.pl

Agnieszka Bulska

agnieszka.bulska@uni.lodz.pl

Agnieszka Zalewska

agnieszka.zalewska@uni.lodz.pl

Anastazja Zdrajkowska

anastazja.zdrajkowska@uni.lodz.pl

Poniżej znajdą Państwo niezbędne pliki z dokumentami Konkursowymi.

Zapraszamy do współpracy i składania wniosków na granty